Szkolenie na automacie !!!!
Szkolimy na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów - nissan qashqai.  Szczegóły w cenniku.
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny - zniżka !!
  Za okazaniem karty Dużej Rodziny otrzymujesz zniżkę na kurs  prawa jazdy 100 zł. Polecamy !
NOWOŚĆ KURS B+E i B96 !!!!
    Zapraszamy na kurs B+E i B96.  Szczegóły kursu w cenniku.

Jazdy doszkalające Olsztyn

Chcesz poprawić swoje umiejętności prowadzenia pojazdu? W takim razie nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! W Campus Olsztyn szybko zapomnisz o problemach z prowadzeniem auta - pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów poznasz skuteczne techniki radzenia sobie z trudnymi sytuacjami na drodze. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w szkoleniu kursantów doskonale wiemy, jak ważne jest odpowiednie podejście do każdego przyszłego kierowcy. Zwracając się do nas, możesz mieć pewność, że Twoją naukę potraktujemy z najwyższą dozą profesjonalizmu, przekazując Ci wszystko, co najważniejsze.  Prowadzimy jazdy doszkalające w Olsztynie, aby pomagać kursantom przełamywać niepożądane schematy, a także wprowadzać niezbędne poprawki w technice jazdy. Jest to kluczowe, jeśli chcesz bez żadnych trudności zdać egzamin na prawo jazdy. Jako doświadczony zespół instruktorów mamy jeden cel - poprawić Twoją pewność siebie za kierownicą.

Jazdy doszkalające — Olsztyn

Mamy świadomość, że niektóre osoby mogą mieć problem z radzeniem sobie w różnych sytuacjach na drodze. W tym celu nasi doświadczeni instruktorzy, którzy znają Olsztyn jak własną kieszeń, zabiorą Cię na najruchliwsze i najtrudniejsze do jazdy miejsca w tym mieście. Pomoże Ci to nabrać wprawy, a po każdej przejechanej godzinie nauczysz się czegoś nowego. Nasi instruktorzy na bieżąco przechodzą szkolenia, a także śledzą nowinki w prawie drogowym. Chętnie podzielą się z Tobą zdobytą wiedzą, abyś bez problemu zdał państwowy egzamin.

Jazdy doszkalające Olsztyn - dla kogo?

W szkole jazdy Campus Olsztyn szybko przekonasz się, że jazda samochodem to prawdziwa przyjemność. Pomożemy Ci odkryć w sobie potencjał fantastycznego kierowcy, który z pewnością w Tobie drzemie. Prowadzimy jazdy doszkalające w Olsztynie w zakresie kategorii B, zarówno na manualnej, jak i automatycznej skrzyni biegów. Możesz z nich skorzystać jako kursant naszej szkoły jazdy - w trosce o interesy naszych klientów proponujemy także jazdy doszkalające (Olsztyn) w kategoriach A, A2 oraz A1.

Uczyłeś się w innej szkole, ale potrzebujesz więcej jazd doszkalających? Olsztyn jest miastem, w którym masz możliwość z korzystania z dodatkowych godzin nauki z instruktorem. Prowadzimy jazdy dodatkowe z zakresu kategorii B również dla kursantów spoza naszego ośrodka. Wszystko to dla uzyskania jak najlepszych rezultatów w postaci otrzymania wymarzonego dokumentu - prawa jazdy. Jazdy doszkalające Olsztyn czekają właśnie na Ciebie!

Indywidualne podejście do kursanta

Pracując z kursantami, nauczyliśmy się przede wszystkim, jak ważne jest odpowiednie podejście do każdego z nich. Doskonale wiemy, jak ogromnym stresem może być państwowy egzamin na prawo jazdy. Robimy więc wszystko, aby jak najlepiej przygotować kursantów do tego wydarzenia. Pod naszym czujnym okiem nauczysz się, jak eliminować błędy ze swojej jazdy, a także jak reagować na nieprzewidziane sytuacje na drodze. Pokażemy Ci techniki, które pomogą Ci zredukować niepotrzebny stres i zrelaksować się w trakcie jazdy. Na jazdach doszkalających w Olsztynie przede wszystkim dbamy o znakomitą atmosferę w trakcie każdej dodatkowej godziny, sprawiając, że jazda samochodem staje się prawdziwą przyjemnością! Szukasz najlepszych instruktorów? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą jazdy doszkalającej w Olsztynie i przekonaj się o naszym profesjonalizmie i indywidualnym podejściu do każdego kursanta na własnej skórze.

Nauka jazdy Olsztyn - kursy na prawo jazdy

Umiejętność prowadzenia samochodów daje nam ogromne możliwości. W końcu nasze podróże przestaną być uzależnione od rozkładów jazdy komunikacji miejskiej czy odjazdów pociągów, a wyjście na większe zakupy nie będzie wymagało zamówienia taksówki, dzięki której będzie można nieco łatwiej i przyjemniej wrócić do domu z większą ilością siatek, które wypełnione są rozmaitymi produktami. Aby jednak móc w naszym kraju legalnie wsiąść za kierownicę auta, potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień. W celu ich uzyskania trzeba wcześniej odbyć przygotowany specjalnie w tym celu kursy prawa jazdy (Olsztyn), a także zaliczyć kończące go egzaminy teoretyczne i praktyczne zarówno wewnętrzne, jak i państwowe.

Kurs nauki jazdy w Olsztynie, jak i w każdym innym mieście w Polsce nie może być prowadzony przez dowolnego kierowcę. Musi być to osoba posiadająca doświadczenie, wiedzę, a także umiejętności i co najważniejsze - odpowiednie uprawnienia. Nauka jazdy w Olsztynie przebiega fachowo i terminowo.

Profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców - Olsztyn

Przeprowadzamy kursy prawa jazdy w Olsztynie. Poznasz więc u nas wiedzę teoretyczną, która niezbędna Ci jest podczas prowadzenia samochodu, a także umiejętności praktyczne, które idą z nimi w parze. Nasze kursy nauki jazdy w Olsztynie prowadzone są przez doświadczonych profesjonalistów, którzy mają dobre podejście do kursantów i starają się przekazać im wiedzę praktyczną oraz teoretyczną. Profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców w Olsztynie serdecznie zaprasza!

Prawo jazdy, Olsztyn

W naszej szkole w Olsztynie nauczysz się prowadzenia pojazdu z kategorii A, A1, A2 oraz B, B+E, B 96. Ponadto masz możliwość nauki na automatycznej skrzyni biegów. Samochód, który jest w nią wyposażony, podstawiamy późnej na egzamin państwowy. Zależy nam bowiem, abyś zdawał go w takim aucie, w jakim uczyłeś się jeździć w naszej szkole. Dzięki temu sam egzamin przebiegnie łatwiej, a Ty będziesz mniej zestresowany i lepiej skupisz się na prowadzeniu pojazdu.

Kursy nauki jazdy — Olsztyn

Jeżeli chcesz szybko zdać i skutecznie zdać egzamin na prawko, Olsztyn jest bardzo dobrym miejscem, żeby to zrobić. Oferujemy najlepszą opiekę naszych doświadczonych instruktorów, którzy znają miasto jak własną kieszeń. Doskonale wiedzą, gdzie warto zabrać kursantów, aby podszkolić ich umiejętności. Dzięki temu nabierzesz wprawy i łatwiej będzie Ci się jeździło prywatnym samochodem. Ponadto w naszej szkole nauki jazdy w Olsztynie korzystamy z aut, które znajdują się w WORD-zie, i na których przeprowadza się egzamin państwowy.

Ośrodek szkolenia kierowców — Olsztyn

Jeżeli natłok obowiązków utrudnia Ci udział w wykładach, nic nie szkodzi. Dostosujemy godziny zajęć teoretycznych oraz praktycznych do Twoich możliwości czasowych. Ponadto egzamin wewnętrzny możesz zdawać za darmo tyle razy, ile potrzebujesz. Dajemy również możliwość rozłożenia ceny kursu nauki jazdy (Olsztyn) na raty, mamy bowiem na uwadze Twoją wygodę.

Nauki jazdy — Olsztyn

W naszej szkole jazdy w Olsztynie nauczysz się także prowadzić motocykl, który jest obecnie chętnie wybieranym środkiem transportu. Jest tańszy w utrzymaniu niż samochód, dlatego wielu przyszłych kierowców decyduje się zdawać prawo jazdy na kategorię A. Wszystkie motocykle, które u nas spotkasz, będą podstawione na egzamin państwowy, co znacznie ułatwi zdanie samego egzaminu. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się także kursy nauki jazdy (Olsztyn) na kategorie A1 i A2, co pozwoli Ci wybrać szkolenie zgodnie z Twoimi potrzebami.

Szkoła jazdy — Olsztyn

Dzięki naszym instruktorom nauczysz się potrzebnych oraz najtrudniejszych manewrów wykonywanych na drodze. Sprawimy, że parkowanie równoległe czy przejechanie łuku nie będzie dla Ciebie stanowiło żadnego problemu. Dzięki sprawnie prowadzonym wykładom dowiesz się również, co oznaczają konkretne znaki drogowe oraz kto i kiedy musi ustąpić pierwszeństwa na drodze. Chcemy bowiem kształcić świadomych kierowców, którzy poradzą sobie z każdą sytuacją na drodze.

Doskonałe kursy na prawo jazdy w Olsztynie

Z nami zdobędziesz prawo jazdy w Olsztynie błyskawicznie. Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli możliwie jak najszybciej poruszać się prywatnymi pojazdami. Aby jak najlepiej przeszkolić przyszłego kierowcę, wraz z nowymi umiejętnościami, zapewniamy mu odpowiednie materiały oraz pojazd, który jest identyczny z tym, w jakim zdaje się potem egzamin. Posiadamy najlepsze kursy na prawo jazdy w Olsztynie jak i najlepszych instruktorów.

Kursy na prawo jazdy — Olsztyn

Kursanci korzystający z oferowanych przez nas lekcji są zadowoleni z oferowanych usług. Pokazują to także wystawiane opinie, które przede wszystkim wskazują na wysoki profesjonalizm naszej szkoły nauki jazdy. Olsztyn to miasto, w którym nasi kursanci utrzymują dużą zdawalność, co widać także w liczbie nagród, jakie otrzymuje prowadzona przez nas placówka.

Kursy prawa jazdy — Olsztyn

Cena naszego kursu prawa jazdy w Olsztynie jest przystępna oraz konkurencyjna, co stanowi kolejny powód, że warto wybrać prowadzony przez nas ośrodek. Pełna kwota obejmuje wszelkie niezbędne materiały, mające przygotować Cię do egzaminu teoretycznego. Gwarantujemy także pomoc profesjonalnych instruktorów, którzy na bieżąco biorą udział w szkoleniach i chętnie podzielą się z Tobą nabytą przez lata wiedzą.

Dlaczego warto postawić na naszą szkołę jazdy w Olsztynie?

Jeśli chodzi o szkoły nauki jazdy w Olsztynie, to jesteśmy w ścisłej czołówce najlepszych. Dzieje się tak, ponieważ dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie osoby, które pragną zdać z nami egzamin na prawo jazdy (Olsztyn), były maksymalnie zadowolone. Działamy na rynku już od długiego czasu, stale zapewniając naszym klientom wysokiej jakości usługi. Nauka jazdy w Olsztynie z nami zapewni Ci więc nie tylko potrzebne umiejętności i wiedzę, ale także sprawią, że będziesz czuł się pewniej za kierownicą pojazdu. Pragniesz zdobyć prawo jazdy w Olsztynie? W takim razie serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej szkoły jazdy w Olsztynie!

 

W dniu urodzin - zapiszesz się na kurs w dniu swoich urodzin otrzymasz dodatkową godzinę jazdy

Przyprowadzisz kolegę lub koleżankę na kurs - zwrócimy Ci 100 zł za kurs

Dwie kategorie jednocześnie - realizujesz kurs z dwóch kategorii równocześnie w naszej szkole otrzymasz rabat 150 zł

Karta Duża Rodzina - za okazaniem karty otrzymasz  zniżkę na kurs  - 100 zł 

 

Z powodu COVID - 19 zapisy na kurs w biurze po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 606 106 847

Adres : Olsztyn,  Dworcowa 20/ domofon 84

Telefon : 606 106 847
@ Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Za wybrany kurs istnieje możliwość płatności jednorazowej, bądź w nieoprocentowanych ratach do końca trwania kursu. Płatności można dokonywać bezpośrednio w biurze lub przelewem na numer konta:
20 1050 1807 1000 0092 4788 5461

Campus Wszechnica Edukacyjna Małgorzata Dąbrowska
Olsztyn 10-436, ul. Dworcowa 20/84
(tytułem przelewu należy podać swoje imię i nazwisko oraz rodzaj kursu)

NOWOŚĆ KURS EKSPRESOWY ORAZ KURS  NA AUTOMATYCZNEJ SKRZYNI BIEGÓW.

Naszymi samochodami KIA RIO  nasi kursanci mogą zdawać egzamin państwowy.

Uczysz się i zdajesz na tym samym samochodzie.

Od wielu lat utrzymujemy najwyższą zdawalność w mieście za pierwszym podejściem potwierdzoną przez wydział komunikacji.

Za 2021 rok zdawalność wyniosła 60% za pierwszym podejściem !! To najwyższa zdawalność w Olsztynie

 

 ORGANIZUJEMY NASTĘPUJĄCE  RODZAJE SZKOLEŃ

B na manualnej skrzyni,  

B  na automatycznej skrzyni,  

B+E, B96

A, A1 ,A2          

 

              CENA
 

      KURS PODSTAWOWY  kategorii  B: 

na samochodach z manualną skrzynią biegów

  • 30 godzin zajęć teoretycznych stacjonarnych lub online 
  • 30 godzin zajęć praktycznych
  • materiały edukacyjne GRATIS
  • egzamin wewnętrzny teoretyczny  GRATIS
  • egzamin wewnętrzny praktyczny   GRATIS
  • zajęcia z pierwszej pomocy z ratownikiem medycznym GRATIS

 

 

               3000 zł